Котедж №2
3 поверховий котедж розрахований на 10-12 осіб.

 

Трьо — поверховий котедж. На першому поверсі розташована кухня з інвентарем, щоб будучи далеко від дому ви і надалі могли готувати ваші улюблені страви ( а саме: баняки, тарілки, столові прибори і впринципі все що знайдете) та великим столом, за яким можна поміститись всією великою компанією. Виходячи з кухні ви попадаєте в коридорчик, який веде вас просто в чудовий затишний хол з найзручнішими м’ягкими кріслами і диваном, які ви тільки можете знайти у Славську. Родзинкою цього котеджу є камін, потріскування і тепло якого ви будете чути і відчувати сидячи в нашому чудовому холі. Також на першому поверсі є спальня з великим двохспальним ліжком, меблями для розміщення ваших речей та прямим виходом на балкон з якого відкривається чудовий вид на наші мальовничі Карпати. Окремий туалет з умивальником, дзеркалом та феном знаходиться поруч з холом.
Піднімаючись по сходах на 2 поверх ви попадаєте в ще один хол з кутовим диваном, журнальним столиком та телевізором. Та як ви вже зрозуміли Лис Микита не звичайний котедж, на нашому телевізорі ви можете переглядати, як фільми з CD так і з старого доброго VHS програвача, бо класика завжди в моді. Також на поверсі є 2 кімнати. Перша кімната має 2 односпальних ліжка, які при бажанні можуть стати одним двоспальним, меблі для розміщення ваших речей.
Другу кімнату можна вважати кімнатою suite цього котеджу, бо вона складається з 2 окремих кімнат а саме: 1.Спальня в якій розміщене одне 2 спальне ліжко, меблі для розміщення ваших речей і вихід на незалежний, великий балкон. 2. Вітальня в якій розміщений диван (при потребі можна його розкласти і прийняти ще декількох гостей в вашому suite), журнальний столик, шафа і вихід на незалежний балкон. Ванна кімната (ванна, душ, умивальник, дзеркало, туалет та фен) на цьому поверсі знаходиться посередині між кімнатою 1 і Suite, тому краще домовтесь з сусідами хто і коли зранку буде приймати ванні процедури. (Не виходить домовитись? Орел і Решка завжди прийдуть на допомогу).

 

Закінченням нашої захоплюючої подорожі є 3 поверх, який знаходиться під самим дахом. Зліва від сходів є одна кімната в якій розміщено 2 односпальних ліжка, а також м’ягкий диван, який при потребі стає також спальним місцем і меблі для розміщення ваших речей. Кімнату навпроти можна назвати кімнатою релаксу, бо в ній є аж 2 мягких дивани і журнальний столик, за яким можна зіграти в настільні ігри, партію спортивного покеру або просто побесідувати з близькими, але так як ми робимо все для ваших зручностей то дивани розкладаються і утворюють ще 4 спальних місця (тому ви вже вибирайте, як будете експлуатувати цю кімнату). Звісно на поверсі знаходиться ванна кімната (душ, туалет,умивальник, дзеркало і фен).


Увага!!!

Цей котедж повністю Деревяний, тому у кожній кімнаті знаходиться Вогнегасник, бо Ваша Безпека це першочергово для нас.

dsc_9772
dsc_0042-pano dsc_0115-pano