Котедж №1
 
2 поверховий котедж розрахований на 14 осіб та при потребі можливістю розміщення до 18 осіб.

У цьому котеджі є 2 поверхи. На першому поверсі розташована кухня з інвентарем, щоб будучи далеко від дому ви і надалі могли готувати ваші улюблені страви ( а саме: баняки, тарілки, столові прибори і впринципі все що знайдете). А родзинкою кухні є барна стійка, яка гармонійно зєднує ваше місце приготування шедеврів і величезний хол в якому за столом ви можете насолодитись вашими кулінарними шедеврами, а потім відпочити на м’якому, великому дивані в приємній атмосфері Карпат і ваших близьких.
 
В котеджі розміщено 6 незалежних кімнат. На першому поверсі 2 кімнати з дво спальними ліжками і мягким кріслом, яке при бажанні може стати ще одним місцем для відпочинку і сну, а також меблями для розміщення ваших речей.Кожна кімната оснащена ванною кімнатою (душ, туалет, умивальник з дзеркалом та фен).
 
Піднімаючись на 2 поверх по приємних дерев’яних сходах в вашому розпорядженні опиняється 4 незалежні кімнати. Дві кімнати облаштовані всередині одним великим двохспальним ліжком і одним односпальним. А дві кімнати triple мають двоспальне ліжко та одне однспальне. Аналогічно як і на 1 поверсі меблі в кімнатах і незалежні ванні кімнати присутні.
 
А ще бонусом цього котеджу є 2 кімнати які мають вихід на балкон, а от які це кімнати- це вже буде питанням, яким ви будете задаватись цілу дорогу до нашого чудового котеджного комплексу Лис Микита)

dsc_9745-pano

dsc_9941-pano dsc_9992-pano
dsc_9876-pano dsc_9852-pano